2020-03-14

COVID-19 - svarbi informacija mūsų klientams

„Darbuotojų ir klientų sauga yra svarbiausias mūsų prioritetas, todėl atidžiai stebime Pasaulio sveikatos organizacijos ir Sveikatos apsaugos ministerijos skelbiamą naujausią informaciją. Organizacijos viduje sudarėme specialias komandas, nuolat stebinčias naujienas apie koronavirusą ir užtikrinančias būtinųjų saugos priemonių vykdymą prekybos vietose ir mūsų biuruose“, – „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas.

Degalinėse – sustiprintos sanitarijos procedūros

„Circle K“ degalinėse yra sustiprintos valymo ir sanitarijos procedūros, padidintas rankų dezinfekavimo stotelių skaičius klientams ir darbuotojams. Visi parduotuvių darbuotojai aprūpinti apsauginėmis pirštinėmis, kurias keičia nustatytu intervalu, o gamindami maistą ir aptarnaudami klientus nuolat dezinfekuoja rankas. Laikomės pačių aukščiausių patalpų higienos ir maisto ruošimo saugumo procedūrų.

Degalinėse nuolat dezinfekuojamos ir maisto ruošimo zonos bei klientų zonos – kavos aparatai, kortelių skaitytuvai, degalų pompos, tualetai, rankenos, išoriniai mokėjimo terminalai, dažnai liečiami paviršiai ir t.t. Taip pat užtikrinama, kad degalinės patalpos būtų vėdinamos bent 3 kartus per parą. Priėmėme sprendimą uždaryti klientų poilsio zonas, dėlto perkant maistą rekomenduosime paimti jį išsinešimui.

Siekiame klientams sudaryti saugią aplinką greitam apsipirkimui degalinėse ir išvengti kontakto su dideliais žmonių srautais lankantis prekybos centruose. Dėl šios priežasties dedame visas pastangas, kad užtikrintume būtinųjų prekių tiekimą ir artimiausiu metu planuojame papildyti degalinių prekių asortimentą, tokiomis prekėmis kaip šaldyti produktai ir higienos prekės.

Rekomendacijos mūsų klientams

Mes tikimės ir prašome klientų būti sąmoningų ir elgtis protingai vizitų degalinėse metu. Pateikiame rekomendacijas kurios prisidės prie mūsų visų sveikatos saugumo:

 • Pilant degalus dėvėti vienkartines pirštines
 • Už degalus raginame atsiskaityti savitarnos terminaluose
 • Užėjus į parduotuvę dezinfekuokite rankas – skystis prieinamas kiekvienoje mūsų pilno aptarnavimo degalinėje
 • Mokant parduotuvėje atsiskaityti bankine kortele
 • Išlaikyti 1 metro atstumą su kitais degalinėje esančiais žmonėmis
 • Maistą pirkti išsinešimui

Darbuotojų saugumas

Mes atidžiai stebime savo darbuotojų sveikatą ir pateikiame naujausias rekomendacijas reaguojant į šalyje priimtus sprendimus.

 • Atšaukėme darbuotojų verslo keliones kovo-balandžio mėnesiais;
 • Rekomendavome atšaukti ir asmenines keliones. Jei darbuotojas vis tiek nusprendžia keliauti į bet kurią užsienio valstybę, taikome jiems privalomą saviizoliaciją 14-ai dienų. Tos pačios sąlygos galioja ir mūsų darbuotojų šeimos nariams. Jei darbuotojai turi kokių nors abejonių dėl savo sveikatos, mes rekomenduojame jiems neatvykti į darbo vietą ir apie tai pranešti tiesioginiam vadovui.
 • Verslo susitikimus organizuojame nuotoliniu būdu

Kviečiame visus laikytis PSO ir Lietuvos sveikatos organizacijų rekomendacijų:

 • reguliariai ir kruopščiai (mažiausiai 20 sekundžių) plauti rankas muilu ir vandeniu arba naudoti alkoholio pagrindu pagamintas rankų dezinfekavimo priemones;
 • nesilankyti viešuose renginiuose;
 • išlaikykite atstumą nuo kitų žmonių (mažiausiai 1 m) viešose vietose, ypač jei sergate ūmiomis kvėpavimo takų ligomis; 
 • venkite rankomis liesti akis, nosį ir burną;
 • kosėdami ir čiaudėdami naudokite servetėles, nedelsdami išmeskite ir nusiplaukite rankas;
 • vykdykite valdžios institucijų nurodymus dėl draudimų ir įspėjimų.

Rūpinkimės vieni kitais.
Jūsų, Circle K

Papildyta kovo 16 d. 8.14 val.:

Rūpindamiesi Jūsų saugumu, mes perkėlėme sulčių, kavos ir kitų gėrimų vienkartinius puodelius ir priedus iš kavos į užkasio zoną. Laikinai juos galite gauti paprašę mūsų darbuotojų.
Taip pat laikinai uždarėme poilsio zoną skirtą klientams.

Primename, kad visos Circle K degalinės veikia kaip įprasta. Imamės prevencijos priemonių Jūsų ir mūsų darbuotojų saugumui, todėl gerbkime vieni kitus ir elkimės supratingai.

Papildyta kovo 20 d. 11.10 val.:

Degalinėse įdiegiama dar viena saugumo priemonė: ant grindų klijuojame lipdukus, nurodančius, kokiu atstumu nuo kasos bei vienas nuo kito klientai turi stovėti. Tai dar viena saugumo priemonė, prie jau įgyvendintų prevencinių veiksmų, kuri mūsų darbuotojams ir klientams padeda jaustis saugiau.

Labai prašome bendradarbiavimo - laikykimės nurodyto atstumo ir saugokime vieni kitus.


Papildyta kovo 25 d. 11.04 val.:

Toliau imamės visų priemonių, kad mūsų darbuotojai būtų saugūs, todėl nuo šiol mūsų degalinių personalas kientus pasitiks su specialiais apsauginiais skydeliais. Savaitės gale visi darbuotojai bus aprūpinti ir apsauginėmis kaukėmis.