Image
Berlingerhaus
Image
Berlingerhaus
„Berlinger Haus“ akcija

„Berlinger Haus“ lipdukų akcija

Kviečiame rinkti akcijos lipdukus ir įsigyti „Berlinger Haus“ prekes net 70% pigiau!

Kiekvieną kartą, kai pilies degalų arba perki prekių degalinėse, gausi 1 lipduką už išleistą 7 € sumą. Surink reikiamą kiekį lipdukų ir gauk nuolaidą! 

„Berlinger Haus“ – aukštos klasės prekės ženklas, gimęs Europos širdyje. Įkvėptas puikių Europos virtuvių, „Berlinger Haus“profesionalius virtuvės reikmenis pradėjo gaminti beveik prieš 10 metų. Šio prekės ženklo indai, pagaminti iš pažangių, aukštos kokybės medžiagų, puikiai tinkančių visiems klasikiniams maisto ruošimo būdams.

Akcija galioja iki 2021 m. kovo 7 d. imtinai

Apie gaminius

INOVATYVI PREMIUM KLASĖS TECHNOLOGIJA

BERLINGER HAUS ETERNAL kolekcijos keptuvės pagamintos naudojant inovatyvią technologiją, kuri prailgina indų tarnavimo trukmę, indų atsparumą įbrėžimams ir tausoja energiją. Dėl išskirtinių savybių, kurios apjungia nerūdijančiojo plieno ir nelipnios dangos keptuvių pranašumus, šie Premium kategorijos gaminiai orientuoti į išrankius pirkėjus ir profesionalią virtuvę. Nerūdijančiojo plieno 3D matrica apsaugo nelipnią keptuvės dangą nuo įbrėžimų. Daugiasluoksnės nerūdijančiojo plieno konstrukcijos viduje yra aliuminio sluoksnis, kuris efektyviai ir tolygiai paskirsto šilumą. Dėl karščiui atsparios dangos ir nerūdijančiojo plieno rankenos šiuos indus galima naudoti orkaitėje iki +260 °C temperatūros (su stikliniu dangčiu iki +220 °C).

Image
Keptuvės pjūvis

BŪKITE DĖMESINGI RINKDAMIESI KARŠTĮ! Dėl daugiasluoksnės nerūdijančiojo plieno ir aliuminio konstrukcijos šie indai itin efektyviai akumuliuoja ir tolygiai paskirsto šilumą. Keptuvei įkaitinti užtenka mažiau energijos.

TAUPYKITE ENERGIJĄ! Pasirinkite mažesnę kaitrą nei naudodami įprastus panašaus dydžio kepimo indus. Kad ruošiamas maistas neprisviltų, rekomenduojame iš pradžių išbandyti naują keptuvę kepant nedidelį maisto kiekį ir atrasti tinkamą darbinę viryklės temperatūrą.

Akcijos taisyklės